jídelní stoly, jídelní židle a bar

LIVECENTRUM. Moderní bydlení, zdravé stravování a sportovní vyžití v centru Děčína

Začalo to v roce 2018. Investor vybíral realizační firmu, která zastřeší dodávku interiérů v multifunkční budově Armex LIVECENTRUM v Děčíně. Na základě realizace interiéru hotelu Marriott dostal doporučení na MY DVA group a.s. A rozhodl se dát nám šanci… V projektu jsme kompletně zastřešili výrobu a instalaci interiérů restaurace, apartmánů, fitness, dětského koutku a atria. V létě 2020 jsme hotové interiéry předali k užívání. Přečtěte si, jak to všechno bylo a jak to dopadlo…

Od jídla a sportu ke komfortnímu bydlení 

Sportovní a kulinářský zážitek pod jednou střechou. To byl můj prvotní záměr s Livecentrem. Vytvořit špičkové zázemí pro sportovce, kteří pro svůj optimální výkon potřebují kvalitní stravu,“ říká spoluvlastník společnosti Armex, Hynek Sagan, o komplexu Livecentrum v Děčíně.

Budovali jsme tedy fitness a restauraci, až jednoho dne za mnou přišel hlavní architekt, Ing. Václav Hlaváček, a najednou bylo všechno jinak. Jak lidem ještě více přiblížit zážitky, které Livecentrum nabízí? A tak jsme koncept rozšířili o byty, jejichž nájemníci nemusí vůbec vyjít z domu, aby si nakoupili, skvěle se najedli a udělali něco pro své zdraví,“ vysvětluje pan Sagan, jak se z Livecentra stal multifunkční komplex 3 v 1. Moderní bydlení, zdravé stravování a sportovní vyžití

Apartmány v LIVECENTRU. Jak bydlet hned a bez zařizování?

Apartmány s dispozicí 2+kk a 3+kk jsme zařídili kuchyňskými linkami, vestavěnými skříněmi a volným nábytkem, závěsy, záclonami… Aneb stěhování nebylo nikdy jednodušší! Byty jsou kompletně zařízené. Stačí si vyskládat své oblečení z kufru do skříní a bydlet. Některé byty mají dokonce privátní střešní terasu se zelenou výsadbou a krásným výhledem na okolí Děčína.

Restaurace ARRIGŌ. Luxusní prostředí pro unikátní gastronomický zážitek

Abyste si jídlo vychutnali naplno, musí vám vonět, krásně vypadat, být bezchybně naservírované. A také se při něm musíte cítit příjemně. Zatímco o jídlo pečuje skvělý tým zaměstnanců restaurace, o prostředí a interiér jsem se postarali MY DVA. Příjemně se usaďte, vnímejte všemi smysly a… dobrou chuť.

Moderní posilovna přímo v LIVECENTRU

Z nadstandardně zařízeného bytu seběhnete jen pár schodů a dopřejete si zaslouženou dávku aktivního odpočinku v moderní posilovně. Pro fitness na ploše více než 750 m2 jsme vybudovali funkční a komfortní zázemí se šatními skříňkami s elektronickými zámky, skříňkami na cennosti, zrcadly atd. Dominantou sportovního prostoru je recepce opláštěná trapézovým plechem.

Zaujal vás koncept multifunkčního komplexu s moderním bydlením, zdravým stravováním a sportovním vyžitím s interiéry od MY DVA?

www.livecetrum.cz

Autor: Pavlína Sobolová

 

Další články