kancelářský nábytek od MY DVA, kancelářské stoly DANCE

DANCE. Když stoly tančí…

„Jako by ty stoly tančily,“ pronesl jeden z našich kolegů projektantů, když viděl první návrhy. A mimoděk tak pojmenoval novou řadu kancelářských stolů. DANCE.

Jak roztančit stůl?

Z našeho pohledu docela snadno! Stolovou desku postavte na čtyři nohy, které se rozbíhají do tvaru písmene A. Nesčetněkrát vyráběná, relativně okoukaná varianta. U stolu DANCE však přesto výjimečná… Proč?

Kolik toho tančící stůl vydrží?

Kulaté nohy působí poměrně křehce. Navíc se rozbíhají. Bude mít stůl dostatečnou stabilitu? Rozhodně bude. Nohy jsou zasazené do kovového rámu, který podpírá stolovou desku prakticky po celé délce. V základní verzi jsou nohy celokovové, ale máme pro vás také variantu s nohami soustruženými z masivního bukového, dubového nebo jasanového dřeva. Právě díky dřevěným nohám má stůl DANCE unikátní vzhled s osvěžujícím nádechem skandinávského stylu.

Mnoho tváří stolu DANCE

Stoly DANCE vyrábíme v mnoha variantách, ze kterých si vybere každý. Ať už preferujete kov nebo dřevo, neutrální nebo výrazné barvy, máme malý či velký prostor…

Mohou být základní, přístavné, jednoduché i zdvojené. S deskou obdélníkovou nebo s výřezy ke snadnému přístupu k elektrickým kabelům. Barvu či dekor stolové desky si vyberete dle vašich představ. Ať už konferenční nebo pracovní, na doma nebo do kanceláře – s našimi stoly DANCE se nudit nebudete.

„Chcete-li, aby vaše práce byla elegantní jako tanec, jsou tyto stoly určené přímo vám.“


Jste architekt? Zpracováváte projekty kancelářských interiérů? Stáhněte si 2D a 3D knihovny prvků pro Autodesk AutoCAD a Autodesk 3ds Studio Max.

Autor: Pavlína Sobolová a Barbora Pódová

Další články