o MY DVA

MY DVA příběh

Narodili jsme se v roce 1995 v Tachově po tom, co se Mirkovi, jednomu z našich otců, narodil syn. Vojta. Vojta ještě neuměl ani svá první slůvka a Mirek už si lámal hlavu s tím, za co mu koupí nové kolo… Věděl, že musí něco podniknout. A tak se svým bratrem Pavlem otevřeli malé papírnictví v garáži řadového domku svých rodičů. Začali budovat rodinu. Začali budovat nás. A jako rodina jsme rostli. A učili jsme se.

To nejvzácnější, co jsme se za dobu svého života naučili, je pěstění dobrých rodinných vztahů. Vztahů zaměstnavatele se zaměstnanci, mezi zaměstnanci, s dodavateli i s vámi. Našimi zákazníky. Říkáme tomu princip „my dva“. Protože DVA ve vzájemném fungujícím vztahu jsou mnohem víc než 1 + 1

Právě díky kvalitním rodinným vztahům jsme vyrostli do podoby, jakou máme dnes. Od prodeje tužek a papírů přes dodávky šanonů a regálů jsme se dostali k navrhování a realizaci kompletních komerčních a školních interiérů. A to nás baví.

Jak pracujeme?

Pracujeme pro vás. Na vás je pouze sdělit nám své představy a přání. Pak už si můžete dát kávu, hodit si nohy nahoru a sledovat, jak vám nový interiér roste před očima.

Nejprve se vás budeme hodně ptát. Jaká je firemní kultura, jak je společnost zaměřená, jaký má přístup k zákazníkům… Uděláme si detailní obrázek a pustíme se do práce…

 • zpracujeme dispoziční řešení
 • navrhneme vhodné typy nábytku s ohledem na design, funkčnost a ergonomii daného prostoru
 • navrhneme nábytek na míru, vestavěný a atypický nábytek 
 • vybereme interiérové doplňky
 • zpracujeme 3D vizualizace 
 • typový a atypický nábytek vyrobíme, dodáme a smontujeme 
 • řídíme a koordinujeme ostatní profese, se kterými se na stavbě setkáváme

Jsme sluncem nabití

Přicházíme vždy s dobrou náladou, ale to zrovna na mysli nemám. Slunce nás nabíjí totiž doslova. Na střeše naší kancelářské budovy v Praze – Holešovicích máme vlastní solární elektrárnu, a proto jsme naprosto soběstační, co se elektřiny týče. A nejen my. V roce 2020 jsme si pořídili chytrou lišku Elišku, vůz s plným elektrickým pohonem. A i ta jezdí po Praze zásadně nabitá sluncem.

Máme rádi přírodu a chceme, aby se měla dobře. Proto se ji snažíme co nejméně zatěžovat a pro výrobu nábytku používáme ekologicky šetrné materiály. Zkrátka a dobře se staráme…

MY DVA a čas...

1995

Narození

Bratři Miroslav a Pavel Pszczólkové zakládají MY DVA s.r.o. v garáži rodinného domu v Tachově. Hned o rok později stihli založit také pobočku v Plzni.

1995

1998

Praha

Ve věku 3 let se MY DVA vydala do světa za hranice plzeňského kraje. Vzniká první vzorkovna v hlavním městě.

1998

2000

Brno

Pětiletá MY DVA prochází obdobím vzdoru, buduje svou osobnost a vymezuje se vůči okolí. Vyvíjí první vlastní nábytkovou řadu kancelářského nábytku. A pokračuje v cestě dále na východ – otevírá vzorkovnu v Brně.

2000

2005

Slovensko

Cesta do světa pokračuje. MY DVA má dceru. MY DVA Slovakia, s.r.o. otevírá vzorkovnu v Bratislavě.

2005

2010

Sluníčko

V patnácti letech MY DVA prochází obdobím hledání sebe sama. A uvědomuje si, jak je naše matka příroda moudrá a současně křehká. A rozhodne se ji chránit. Vybuduje svou první solární elektrárnu.

2010

2020

Vrchol

MY DVA je dospělá mladá dáma. Už nasbírala spoustu zkušeností, a tak i přes velmi obtížné „covidové“ období v roce 2020 dosahuje nejlepších obchodních výsledků za celý svůj život.

2020

2021

Podpora školám

Školy a školky MY DVA provázejí už od roku 2005. Zařídila už tisíce školních interiérů a věrnosti tohoto zákazníka si nesmírně váží. Proto školám umožňuje nakupovat nábytek na splátky.

2021

Miroslav Pszczólka

Zakladatel a ředitel MY DVA group a.s.

Stvořili jste nás vy, naši zákazníci!

Abyste byli ochotni utratit u nás své peníze, museli jsme bojovat o vaši přízeň. Získat si vás není a nikdy nebylo jednoduché. Jsme zvyklí o vás čestně bojovat s konkurencí. Víme, že druhá místa v boji o vás se nepočítají.

A tak o vás budeme stále bojovat. S vědomím, že nic jiného nás neživí. A jen vy máte právo svou volbou a přízní rozhodnout o naší budoucnosti, stejně jako jste tímto způsobem formovali naši minulost.

Tak považujeme za jediné správné svěřit se vám do rukou. A uděláme vše pro to, abychom pro vás byli stále atraktivním partnerem.

 • Poskytujeme plný servis na naše produkty po neomezenou dobu.
 • Vyřešíme za vás ekonomickou otázku cena-výkon.
 • Vaše požadavky jsou hybnou silou ve vývoji nových produktů.
 • Víme, že i vy chcete být nejlepší. Tomu podřizujeme naše služby.
 • Víme, že nejde vždy jen o peníze. Budeme pro vás stabilním partnerem v dobách slávy i nouze.