truhlář pracující na ponku

Není dílna jako dílna. Jaký je moderní dílenský nábytek?

Co si představíte, když se řekne „dílna“? Někomu se vybaví garáž s ponkem a hromadou nepotřebného harampádí. Někomu špatně prosvětlená místnost s rezavým ponkem, šedými plechovými skříněmi a nánosy špíny. A co takhle místnost plná světla, praktického mobilního nábytku a barevných nebo prosklených skříní? Přesně takhle v dnešní době dílny vypadají!

Co v moderní dílně nesmí chybět?

Pokud zařizujete dílnu, rozhodně vsaďte na mobilní dílenský stůl. Ušetříte si spoustu práce s přenášením těžkých přístrojů a nářadí. Nezapomeňte na dílenský vozík, díky kterému budete mít vše potřebné stále po ruce. A co ještě udělat pro to, aby vám v dílně šla práce od ruky? Udělejte něco pro to, abyste se v dílně cítili dobře. Zútulněte si ji! Do dílny si asi nebudete věšet obrazy, ale můžete se obklopit barvami, které máte rádi. Věděli jste, že dílenské skříně se vyrábějí v široké škále barev? A dokonce si můžete zvolit vlastní barvu korpusu, zásuvek i dvířek.

A co trendy? Sledují se i u dílenského nábytku?

Samozřejmě i dílenský nábytek podléhá diktátu… v tomto případě ne módy, ale požadavků doby. Technologický pokrok tak snadno nezastavíme, a tak nezbývá než se mu přizpůsobit.

Náš dlouholetý partner, česká firma POLAK CZ, v roce 2020 představila své horké novinky, které zcela korespondují s náročnými technologickými požadavky na moderní kovový a dílenský nábytek. Seznamte se! Elektro skříně s originální konstrukcí a designem POLAK.

dobijecistanicemincovni7016

 

 

Dobíjecí skříň pro mobilní telefony umožňuje dobití až 16 mobilních telefonů najednou. V uzamykatelných boxech se 3 konektory je možné dobíjet téměř jakýkoli typ mobilního zařízení na trhu. A využití? Ve společných prostorách jako jsou jídelny, šatny apod.

 

 

boxtitul

 

 

Boxová dobíjecí skříň umožňuje systémové uložení elektrického nářadí a současné dobíjení jeho akumulátoru. V každém z 8 boxů můžete dobíjet 2 zařízení najednou. Boxy jsou samozřejmě uzamykatelné.

 

 

 

SKelektro

 

 

Dílenská dobíjecí skříň má odvětrávací otvory a 4 průchodky pro kabeláž. Sami si díky tomu vytvoříte dobíjecí stanici pro akumulátory s velkým množstvím úložného prostoru.

 

 

 

 

Potřebujte poradit s výběrem dílenského nebo kovového nábytku? Jsme tu pro vás. Napište nám na info@mydva.cz nebo volejte na tel. 220 190 630.

Zdroje:
VZALA BYCH SI JEDEN RŮŽOVÝ DÍLENSKÝ VOZÍK PRO SEBE A MODROU SKŘÍŇ PRO MANŽELA
NOVINKY DÍLENSKÉHO NÁBYTKU 2020

Autor: Pavlína Sobolová

Další články