čalouněná křesílka, kulatý konferenční stolek a dekorativní květiny | mydva.cz

Potkali se u Kolína aneb Nový interiér realitní kanceláře Home4People

Jedna z prvních zajímavých realizací roku 2021. Hned v lednu nastupujeme na montáž kancelářského nábytku v realitní kanceláři Home4People CRK v Kolíně. Interiér vyladěný do posledního detailu včetně lampiček, koberců, obrazů…

Jsme MY DVA, proto v tom nikdy nejsme sami

V tomhle projektu jsme rozhodně sami nebyli. Neopakovatelný kancelářský interiér vznikl ve spolupráci s designérkou a homestagerkou Mirkou Došlou. Mirka si řídila výběr barev a jejich kombinace, a to nejen na nábytku, židlích a křeslech, ale také na stěnách a podlahách. V neposlední řadě celý interiér vyladila výběrem osvětlení, koberců, obrazů, květin… MY DVA jsme vybrali konstrukci stolů, skříní a recepce a doporučili vhodný materiál. Cílem bylo, aby se v realitní kanceláři všichni cítili dobře. Co myslíte? Povedlo se to?

Když navštívíte CRK v Kolíně…

… vstoupíte do světlé lobby s elegantní recepcí. Nejprve se usadíte do pohodlného celočalouněného křesílka v šedé, žluté nebo červené barvě a kávičku si odložíte na kulatý konferenční stolek. K vašemu příjemnému pocitu přispějí designová skleněná svítidla a zelené květiny na nízkých skříňkách.

Realitní makléři pracují u svých prostorných kancelářských stolů s konstrukcí CUBIC. Každý stůl je osazený přípojným místem. Co to znamená? Kabely v této kanceláři prostě nezahlédnete. Stejně jako v jednací místnosti, kam si vás váš makléř možná odvede na jednání.

Zveme vás na krátkou virtuální prohlídku realitní kanceláře Home4People CRK v Kolíně…

Líbí se vám interiér a chcete navrhnout podobný? Ozvěte se na nám na tel. 220 190 630 nebo napište na info@mydva.cz. Těšíme se!

Autor: Pavlína Sobolová

Další články