recepce mindmaze s taburety a světovou mapou

V recepci MindMaze (ne)zabloudíte

Sejdete pár schodů a objevíte se v prostoru s klenutými stropy, prosvětlenou recepcí, velkoformátovou mapou na stěně a horolezeckými lany po stěnách. Vítejte v „bludišti mysli“! Ve vstupní hale únikových her Galactic Pioneers & Nautilus v Balbínově ulici v Praze, jejíž interiér jsme navrhli, vyrobili a zrealizovali…

Staňte se filmovou postavou v tajemném příběhu!

Co je úniková hra? MindMaze na svých internetových stránkách vysvětluje:

„Nezapomenutelný zážitek! Představte si svou oblíbenou filmovou postavu v tajemném příběhu – atmosféra se stupňuje, jste jako na trní a bedlivě sledujete, jak příběh dopadne. Únikové hry od MindMaze vám tento vzrušující zážitek poskytnou, ovšem z pasivního sledovatele děje se stáváte hlavním hrdinou příběhu.“

Necháte se zlákat k únikové hře? Doufáme, že ano. Vstupní halu s recepcí jsme navrhli tak, aby vaše mysl začala bloudit od první vteřiny, kdy se v prostoru MindMaze ocitnete.

Od podlahy až po strop. Ale hlavně ohleduplně!

Nenápadné dřevěné dveře v krásné historické budově. Jen velmi málo nasvědčuje tomu, že překročením prahu těchto dveří se z klidné atmosféry historické pražské čtvrti ocitnete ve světě fantazie, tajemství a napětí.

Svou cestu do hloubi napínavého příběhu zahájíte ve vstupní hale, kterou jsme MY DVA navrhli a celou zařídili. Při návrhu i následné montáži jsme museli ctít klenuté stropy a původní dlažbu. Takže jsme pracovali velmi opatrně. V kontrastu s dobovou klenbou a podlahou o to více vyniká moderní černobílá recepce s osvětlením a podsvícené logo. Chvilky napětí před vstupem do samotného prostoru únikové hry vám zpříjemní pohodlné posezení. A na bloudění mysli vás naladí zdánlivě chaoticky propletené zelené horolezecké lano na stěnách.

Na co ta mapa? Přece nebudu bloudit jen prstem po mapě!

Kromě recepce vstupnímu prostoru dominuje zelená velkoformátová mapa světa na stěně. Hráči únikových her mají možnost na ní označit, odkud přijeli. A že se tu sjíždějí opravdu z celého světa! Ta atmosféra nedočkavosti, než vstoupíte do prostoru samotné únikové hry, je neopakovatelná. Nezbývá než si to vyzkoušet na vlastní kůži.

Autor: Pavlína Sobolová

Další články