kuchyňská linka, skříňky, vchodové dveře | mydva.cz

Jak snížit riziko nákazy v interiéru? S antibakteriálními povrchy nábytku!

 

Coronavirová krize nastartovala ještě rychlejší digitální vývoj než doposud. Nikdo by si do té doby ani nepomyslel, že je možné vést on-line výuku. Stovka firem by nikdy nepřistoupila na home office a dnes je to jeden z nejčastějších požadavků při hledání práce. Ano, jde to. Všechno přece jde, když se chce. Tento vývoj se ale netýká jen digitálního světa. Logicky při coronavirové krizi vznikly i větší nároky na čistotu a vzrostla poptávka po antibakteriálních površích.

MY DVA vsázíme na antibakteriální povrchy EGGER

Zařizujete si např. novou kuchyň a vybíráte povrchy co nejvíce odolné vůči dezinfekčním prostředkům? Zřejmě si budete muset pořídit velmi drahý povrch a k tomu zbytečně utrácet za dezinfekci. Co šířením bakterií zabránit antebakteriálním povrchem? MY DVA vsázíme na hygienicky uzavřené povrchy od společnosti EGGER!

Redukce bakterií o 99,9 % během 24 hodin

Hygienicky uzavřené a certifikované povrchy značky EGGER redukují bakterie a choroboplodné zárodky během 24 hodin až o 99,9 % a zabraňuje se tak jejich dalšímu šíření. Tyto povrchy jsou obzvlášť vhodné na místech, kde je třeba dodržovat specifické požadavky na hygienu. Vlastnosti antibakteriálních povrchů jsou navíc nezávislé na dekoru či struktuře. Pro různé aplikace můžete využívat stále stejný dekor!

Kde se antibakteriální povrchy hodí nejvíce?

  • V domácnosti – kuchyňský nábytek, prostory koupelny a toalety…
  • V místech, kde se potkává mnoho lidí – restaurace, hotely, školy, nákupní centra…
  • V hygienicky citlivých veřejných prostorách – šatny, sanitární zařízení…
  • V oblastech zdravotnictví
Zařizujete nově některé z výše zmíněných prostor? Napište nám, pomůžeme vám vybavit interiér s ohledem na vysoké hygienické požadavky!

Autor: Barbora Pódová

Zdroj: https://www.egger.com/shop/cs_CZ/produkty/antibakterialni-povrch

Další články